Oferta handlowa

Z początkiem roku na rynku pojawiły się nowe wzory kołpaków. Klikając poniższy link zostaniesz przekierowany na te nowości.

Kołpaki samochodowe – nowości

zdjecie2Godne polecenia są kołpaki samochodowe o nazwie Dino, Flash, Run, Sky , Hit lub Fun , które są kołpakami zaciskowymi. Nowe kołpaki karbonowe przyozdobią nie jedne koła. Są one uniwersalne – posiadają rozprężające się pierścienie stalowe, które sprawiają, że kołpaki pasują do wszystkich felg. To, co wyróżnia te kołpaki to przede wszystkim ich wysoka jakość połączona z bardzo przystępną ceną . Są to produkty polskie, więc można mieć pewność co do ich jakości i gwarancje wieloletniej używalności. Te kołpaki do samochodu służą jako idealny dodatek, który z całą pewnością zwiększy walory estetyczne samochodu dodając mu uroku i elegancji. Ponadto kołpaki świetnie chronią felgi przed zniszczeniem między innymi wskutek niszczących właściwości soli, która sypana jest w czasie zimy na drogi. Można je nabyć w naszym sklepie po naprawdę niskiej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na różnego rodzaju kołpaki samochodowe. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, to prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Odpowiadamy na każde pytanie, więc nikt nie będzie poszkodowany, ani też musiał długo oczekiwać na odpowiedź. Zachęcamy Cię zatem do podjęcia właściwej decyzji i skorzystania z tego co jest dla Ciebie najlepsze.

 

kolpaki kombiSzczególną ofertę kierujemy do sklepów motoryzacyjnych, myjni samochodowych, komisów oraz salonów. Jako firma handlowa w swojej ofercie posiadamy bardzo duży wybór akcesoriów  motoryzacyjnych między innymi:

autoreklama_K2Asortyment jest więc bogaty i nie sposób wszystkiego wymienić.

Warto również zaznajomić się z naszą ofertą na Lampy do jazdy dziennej z homologacją E4

z wbudowanym automatem na diodach SMD okrągłe jak i płaskie, jak i spryskiwacze do lamp ksenonowych.

Firma specjalizuje się głównie w dystrybucji akcesoriów motoryzacyjnych ,ale z uwagi na długoletnią współpracę z  zaprzyjaźnionymi hurtowniami i dystrybutorami jest możliwość zamówienia części samochodowych tylko w naszym sklepie stacjonarnym do wszystkich marek samochodów a czas oczekiwania wynosi 24 godz.

Wymiana towarowa między tymi firmami pozwala nam uzyskać atrakcyjne ceny.

Kosmetyki samochodowe K2 na amerykańskich komponentach.

ZADBAJ O WYGLĄD SWOJEGO SAMOCHODU ZOBACZ JAK TO SIĘ ROBI

Dostępne są różnego rodzaje szampony do mycia samochodów, gąbki, ścierki,  pasty woskowe, pasty koloryzujące,

pasty ścierne do likwidowania lekkich zarysowań na lakierze, szczotki do mycia, kije teleskopowe itp.